Sushi Point Ostrava

2.43 avg. rating (51% score) - 7 votes

S cílem být co nejblíže svým zákazníkům, se z restaurací Sushi Point postupně stala největší síť sushi restaurací na českém území. Každé otevření nové restaurace pro nás znamená výzvu znovu posunout laťku kvality o kousek výš a plnit i ta nejtajnější přání svých zákazníků. Díky tomu můžete nyní z domova zavolat službu Sushi Express a během okamžiku mít čerstvé sushi přímo na vašem stole. Další zajímavostí je nabídka nedělních brunchů, kde jsou pro Vás připraveny za jednotnou cenu stoly plné těch nejvybranějších asijských specialit. Ať už přijdete do jakékoli ze šesti pražských restaurací, vždy budete mít možnost vychutnat si atmosféru, v níž se ve správném poměru mísí vyvážená estetika prostoru, špičkový servis a harmonie chuti.

Adresa sushi restaurace

Ulice Jantarová 3344/4
Město Ostrava
PSČ 702 00

Kontaktní informace

Telefon +420 596 155 010
Email office@sushi-point.cz
Web www.sushi-point.cz

Další služby

Rozvoz sushi Ano
Otvírací doba Pondělí - Neděle 10.00-22.00
Máte přesnější informace této sushi restauraci / baru nebo jeho fotografie? Napište nám nebo přidejte komentář. Ohodnoťte restauraci/bar!

Hledali jste

Můžete zanechat komentář nebo poslat trackback z Vaší stránky.

Zanechat komentář

Please, retype this code 14718 to form

Internetové stránky od B7 design, zajištění webhostingu Infocity hosting | Další projekty: Zdravá výživa - bio obchod, Golfová hřiště, Mapa koupání v přírodě, Outdoor shop