Sushi Islands

3.00 avg. rating (62% score) - 4 votes

Možná Vás překvapí, že na rušné pražské magistrále existuje exotický a klidný ostrůvek dobré chuti. V SUSHI ISLANDS na Legerově 78 spolehlivě uniknete městskému shonu.

Adresa sushi restaurace

Ulice Legerova 78
Město Praha 2 – Vinohrady
PSČ 120 00

Kontaktní informace

Telefon +420 222 220 572
Email info@sushiislands.com
Web www.sushiislands.com

Další služby

Rozvoz sushi NE
Otvírací doba Po - So 17.00 - 22.00
Máte přesnější informace této sushi restauraci / baru nebo jeho fotografie? Napište nám nebo přidejte komentář. Ohodnoťte restauraci/bar!

Hledali jste

Můžete zanechat komentář nebo poslat trackback z Vaší stránky.

Jeden komentář nebo hodnocení k “Sushi Islands”

  1. Zuzana napsal:

    Sushi Islands lákají na slevových portálech na “výhodné menu pro dva” za částku kolem 500 Kč. (Aktuálně zapakatel “take away” za 395). Moje zkušenost: při vynoření voucheru z kabelky “záhadně dojde” polovina menu (všechny dražší ryby), maki rolky i nigiri jsou extrémně maličké, nedobré, ingredience nechutnají čerstvě. Do poloviny sushi dávají LUČINU! Nechápu, jak může mít tato restaurace hodnocení 3,5, je pod úrovní sushi prodávaného v nespecializovaných vietnamských a čínských restauracích. Prosím o zveřejnění komentáře, někde se pravda snad už musí objevit. Děkuji.

Zanechat komentář

Please, retype this code 45435 to form

Internetové stránky od B7 design, zajištění webhostingu Infocity hosting | Další projekty: Zdravá výživa - bio obchod, Golfová hřiště, Mapa koupání v přírodě, Outdoor shop